tanie_ubezpieczenia_krakow.jpg

O NAS

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Twierdza

Jesteśmy obecni na polskim rynku już wiele lat. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie zarówno wielu klientów jak i partnerów.

Co nas wyróżnia? Ewidentnie jesteśmy w stanie zagwarantować solidną likwidację szkód oraz produkty ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb każdego klienta. Staramy się tworzyć przyjazne oraz niepowtarzalne na tle całego rynku oferty dla naszych klientów indywidualnych, przedsiębiorców, rolników oraz lekarzy. Nie ważne, w jakim mieście mieszkasz: małym, średnim czy też dużym.

Każdy z naszych produktów cieszy się wysoką, jakością. Niesiemy pomoc w każdej sytuacji związanej ze zwykłym, codziennym życiem naszych klientów. Dbamy o każdy jego obszar działalności: dom, pracę, rodzinę, zdrowie, samochód oraz podróże. Nasze programy są atrakcyjne i w pełni dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta.

Staramy się ciągle poszerzać i uatrakcyjniać nasze oferty tak by w pełni sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Szkody likwidujemy szybko i sprawnie. Nasz profesjonalny zespół gotów jest pomóc w każdym momencie. Zapewnimy szeroki zakres ochrony zarówno klientowi jak i jego rodzinie.

Życie ludzkie jest dla nas najważniejsze. Gwarantujemy ubezpieczenia dla indywidualnych klientów w zakresie ochrony życia oraz majątku oraz pełen wachlarz usług dla przedsiębiorstw. Przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety dla właścicieli małych i średnich firm. Oferujemy również bogatą propozycję polis komunikacyjnych: OC, AC, NNW, Assistance.

Dbamy o zadowolenie klienta z naszych usług. Ubezpiecz się już teraz z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Twierdza. Zadbaj o przyszłość swoją i swojej rodziny w należyty sposób. Życie ludzkie jest dla nas najważniejsze. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni pakiet i zagwarantujemy pewną przyszłość.

 

© 2013 UBEZPIECZENIA MALOPOLSKIE TWIERDZA KRAKÓW Sp. z o.o